O nas

Historia firmy BCS GWARANT INVEST SP. Z O.O. rozpoczęła się w 2011 roku, łącząc wieloletnie doświadczenie wspólników działających na rynku produktów finansowych.

Doświadczenie oraz znajomość mechanizmów na rynku pośrednictwa kredytowego pomogła nam w stworzeniu własnej struktury sprzedaży sieciowej, w której oferujemy produkty finansowe wiodących banków i instytucji finansowych w Polsce. W chwili obecnej jesteśmy jednym z największych operatorów sieci biur pośrednictwa kredytowego w Polsce, w której znajduje się ponad 700 współpracujących agencji kredytowych i jest ona wciąż, dynamicznie rozwijana.

Od początku działania firmy prowadzimy sprzedaż poprzez nowoczesny, informatyczny system obsługi wniosków kredytowych, który umożliwia nam obsługę wszystkich produktów bankowych za pośrednictwem jednej profesjonalnej platformy internetowej. Dzięki weryfikacji w oparciu o dokumentację w formie skanów, procedura kredytowa jest bardzo szybka, co znacznie ułatwia współprace. Koordynuje ją doświadczony zespół specjalistów, który pomaga w wyborze rozwiązania spełniającego jak najlepiej potrzeby klientów, kompletowaniu dokumentów, wypełnianiu wniosków kredytowych, a także w obsłudze systemu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty finansowe wiodących banków oraz ubezpieczycieli przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferujemy wysokie prowizje oraz promocje dla współpracujących z nami agencji.

Zapraszamy do współpracy.

BCS Gwarant Invest Sp. z o.o.  z siedzibą w Krakowie przy ul. Lubicz 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000383614

NIP: 676-24-38-583